Du har inga produkter i din varukorg.
| Storlek | 60 x 19 x 40 cm |
| Vikt | 367g |
| Tryckyta | 200 x 120 mm |
| Material | Återvunnen bomull,Återvunnen polyester |
| Ursprungsland | IND |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1520 |
| Nästa Leverans : 2026-10-25 | 2016 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |