Du har inga produkter i din varukorg.
| Mått | 330 mm x 80 mm |
| Brandklass | ABC |
| Fylld med | Pulver |
| Effektivitetsklass | 8A 55B C |
| Märkning | CE-märkt |
| Viktklass | 1 kg |
| Vikt | 2,0 kg |
| Tillbehör | Fordonsfäste/Väggfäste ingår |
| Övrigt | 5 års garanti för tryckfall från produktionsdatum |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |