Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast, Glas |
| Storlek | 26,5 x 22 x 18 cmcm |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10.45kg |
| Förpackning | 33x38x49cm |
| GTIN / EAN | 8713159671084 |
| GPSR-Information |
Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |