Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Gypsum |
| Bredd | 63mm |
| Längd | 77mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 37g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57307.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 310mm x 305mm x 245mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57307-N0032 | 2773 st |
| Inkommande lager 2026-09-24T00:00:00+02:00 | 2016 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |