Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Bamboo, Ceramic |
| Höjd | 142mm |
| Diameter | 99mm |
| Vikt | 675g |
| Volym | 900cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95430.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 345mm x 340mm x 360mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95430-N0001 | 5972 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |