Du har inga produkter i din varukorg.
| Storlek | 19 x 13.5 x 7.5 cm |
| Vikt | 430g |
| Tryckyta | 90 x 60 mm |
| Material | Rostfritt stål,Bambu |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| GPSR-Information |
https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 980 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |