Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Pinewood |
| Bredd | 76mm |
| Längd | 76mm |
| Höjd | 76mm |
| Vikt | 135g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94576.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 320mm x 248mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94576-N0094 | 2488 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 2400 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |