Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 0,49 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | NEDERLÄNDERNA |
| Material | Palmkärnvax |
| Storlek | 10 x 7,5 cm |
| Förpackning | 6st |
| Bruttovikt | 3kg |
| Vikt | 2,85kg |
| Förpackning | 18x26x16cm |
| GTIN / EAN | 8713159743217 |
| GPSR-Information |
P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 40 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |