Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | NEDERLÄNDERNA |
| Material | Glas |
| Storlek | 15 x 19 cmcm |
| Förpackning | 6st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4.75kg |
| Förpackning | 28x36x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159601852 |
| GPSR-Information |
Wellmark B.V. Hinthamereinde 55 5211PM Netherlands +31623798027 info@wellmark.nl |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |