Du har inga produkter i din varukorg.
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta ut och in, Tvätta med liknande färger, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 195 g/m² |
| Bruttovikt | 0.328 kg |
| Nettovikt | 0.2952 kg |
| Netto förpackningsvikt | 4.428 kg |
| Bruttovolym | 0.00486 m³ |
| Nettovolym | 0.00437 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05554 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 4.92 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | EG |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 374 st |
| Lagersaldo | 619 st |
| Lagersaldo | 830 st |
| Lagersaldo | 336 st |
| Lagersaldo | 258 st |
| Lagersaldo | 77 st |
| Lagersaldo | 71 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |