Du har inga produkter i din varukorg.
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 81 |
| CO2-avtryck | 2,97 kg |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 200T Taslan av GRS-certifierad återvunnen nylon, 130 g/m2, Lining, 210T taffeta av GRS-certifierad återvunnen nylon, 65 g/m2 |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 8,5kg |
| Förpackning | 41x54x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159574019 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRS,OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XXS | 39 |
| XS | 152 |
| S | 147 |
| M | 152 |
| L | 81 |
| XL | 36 |
| XXL | 41 |
| 3XL | 2 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |