Du har inga produkter i din varukorg.
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtryck | 3,07 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av Bomull |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 46x36x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159744658 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 156 |
| M | 426 |
| L | 423 |
| XL | 310 |
| 3XL | 190 |
| 3XS | 60 |
| 4XS | 42 |
| XXS | 77 |
| XS | 102 |
| XXL | 221 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |