Du har inga produkter i din varukorg.
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtryck | 1,48 kg |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | 46% Polyester och 2% Elastan och 52% Bomull, 252 g/m2 |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 36x56x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159728573 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XXS | 29 |
| XS | 95 |
| S | 157 |
| M | 153 |
| L | 322 |
| XL | 179 |
| XXL | 122 |
| 3XL | 95 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |