Du har inga produkter i din varukorg.
| Modell | Herr |
| Material | 80% bomull och 20% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 260 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.478 kg |
| Nettovikt | 0.435 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9 kg |
| Bruttovolym | 0.00321 m³ |
| Nettovolym | 0.0029 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07537 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 178 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 150 st |
| Lagersaldo | 311 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 275 st |
| Lagersaldo | 448 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 325 st |
| Lagersaldo | 325 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 275 st |
| Lagersaldo | 105 st |
| Lagersaldo inkommande 20260630 | 200 st |
| Lagersaldo | 128 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 50 st |
| Lagersaldo | 96 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 25 st |
| Lagersaldo | 101 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |