Du har inga produkter i din varukorg.
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 64 |
| CO2-avtryck | 3,51 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | 80% Ekologisk bomull och 20% Återvunnen polyester |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 42x54x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159745044 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 122 |
| M | 195 |
| L | 333 |
| XL | 241 |
| 3XL | 173 |
| 3XS | 40 |
| 4XS | 44 |
| XXS | 67 |
| XS | 124 |
| XXL | 151 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |