Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.540 x 0.400 x 0.440 M |
| Längd | 7.5 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Grossvikt | 0.086 kg |
| Nettovikt | 0.076 kg |
| Volym | 0.095 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941060968 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4781 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |