Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.560 x 0.410 x 0.250 M |
| Längd | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Grossvikt | 0.064 kg |
| Nettovikt | 0.058 kg |
| Volym | 0.057 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941011540 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 594480 |
| 20260422 | 209430 |
| 20260424 | 38530 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |