Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | 100% Recycled PP 75g/m2 |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 420mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91327.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 430mm x 230mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91327-N0001 | 9685 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |