Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | ABS |
| Bredd | 67mm |
| Längd | 75mm |
| Höjd | 118mm |
| Vikt | 320g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT55000.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 365mm x 185mm x 225mm |
| Övrig information | DAB/DAB+, FM PLL Radio function. LCD Display with backlight. Dimmer (High/Low/Off). Aux in jack (3.5mm). |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 55000-N0002 | 149 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |