Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Cork |
| Höjd | 25mm |
| Diameter | 300mm |
| Vikt | 302g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91101.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 320mm x 630mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91101-N0094 | 230 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |