Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.465 x 0.317 x 0.322 M |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 3.8 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Grossvikt | 0.45 kg |
| Nettovikt | 0.35 kg |
| Volym | 0.475 M3 |
| Material | PP |
| EAN | 8719941092617 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1530 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |