Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.370 x 0.300 x 0.240 M |
| Längd | 23 cm |
| Bredd | 17.5 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.4 kg |
| Nettovikt | 0.39 kg |
| Volym | 0.027 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941076662 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1496 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |