Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.330 x 0.230 x 0.320 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.29 kg |
| Nettovikt | 0.285 kg |
| Volym | 0.024 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941011076 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 45778 |
| 20260529 | 30000 |
| 20260608 | 20040 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |