Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Leather |
| Bredd | 140mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 14mm |
| Vikt | 250g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92088.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 310mm x 240mm x 460mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92088-N0002 | 1504 st |
| Inkommande lager 2026-10-05T00:00:00+02:00 | 6000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |