Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast, TPU plast |
| Storlek | 9,5 x 22,5 x 9,5 cmcm |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12.35kg |
| Förpackning | 21x50x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159671077 |
| GPSR-Information |
Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 182 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |