Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | R-ABS |
| Bredd | 27mm |
| Längd | 65mm |
| Höjd | 39mm |
| Vikt | 48g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 239mm x 228mm x 200mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 42265-N0001 | 481 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |