Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Aluminium |
| Vikt | 3g |
| Storlek | 30x10x5mm |
| Effekt | 2A |
| Tryckyta | 22x9mm |
| Tryckmetoder | Gravyr |
| Förpackning | 100 st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |