Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | 32% Recycled plastic, 42% TPE, 26% Metal |
| Bredd | 12.5mm |
| Längd | 132mm |
| Höjd | 35.8mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT41025.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 375mm x 375mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 41025-N0001 | 29483 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |