Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.490 x 0.400 x 0.340 M |
| Längd | 8.8 cm |
| Bredd | 15.1 cm |
| Grossvikt | 0.293 kg |
| Nettovikt | 0.233 kg |
| Volym | 0.067 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941093751 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| 20260416 | 2775 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |