Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Pongee polyester |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 900mm |
| Höjd | 50mm |
| Diameter | 1210mm |
| Vikt | 520g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97111.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 940mm x 210mm x 180mm |
| Spets | Chisel |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| GPSR-Information | in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97111-N0001 | 958 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |