Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Pongee polyester 190T |
| Bredd | 120mm |
| Längd | 860mm |
| Höjd | 860mm |
| Diameter | 1050mm |
| Vikt | 413g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97119.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 982mm x 220mm x 330mm |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| Övrig information | 860 when open |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97119-N0001 | 1379 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |