Du har inga produkter i din varukorg.
Tillförlitliga skrivinstrument som utstrålar hantverkskunnande och kvalitet.
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 26g |
| Längd | 138mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | 0,5mm rollerball fine |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 710m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3026981729607 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 2172960Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 96081010 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-1422-B29 | 501 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |