Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | ABS |
| Längd | 148mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87853.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 425mm x 320mm x 200mm |
| Refill | Plastic refill |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87853-N0002 | 14901 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |