Du har inga produkter i din varukorg.
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 7g |
| Längd | 148mm |
| Förpackning | 50 st i påse |
| Refill | 0,7mm Stift, 2st |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20095-0004-B | 35 184 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |