Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Plast, Återvunnen PET plast |
| Storlek | 13,8 x 0,85 x 6,6 cmcm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6.65kg |
| Förpackning | 53x22x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159599609 |
| GPSR-Information |
SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |