Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Recycled aluminium, ABS |
| Bredd | 68mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 122g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95514.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 495mm x 260mm x 150mm |
| Effekt | 4000 |
| Input | DC 5V/1A |
| Laddningstid | 4 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95514-N0001 | 2271 st |
| Inkommande lager 2026-09-17T00:00:00+02:00 | 4000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |