Du har inga produkter i din varukorg.
| Storlek | 7.8 x 7.3 x 22.6 cm |
| Vikt | 370g |
| Tryckyta | 25 x 10 mm |
| Material | ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN 62471 om fotobiologisk säkerhet hos lampor och lampsystem, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv EN60950-1 om skydd mot elolyckor och elektriska risker, EN 60335-kompatibel: Hushållsapparater och liknande elektriska apparater ? säkerhet ? del 2-59: Särskilda krav för insektsdödare |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1404 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |