Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Iron, Wood |
| Bredd | 345mm |
| Längd | 530mm |
| Höjd | 20mm |
| Vikt | 480g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 200mm x 350mm x 540mm |
| GPSR-Information | On sleeve |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94521-N0093 | 893 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |