Du har inga produkter i din varukorg.
| Storlek | 14.7 x 4.9 x 3.2 cm |
| Vikt | 27.2g |
| Tryckyta | 50 x 7 mm |
| Material | rPC |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv EN ISO 12312-1 om ögon- och ansiktsskydd, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 385 |
| Nästa Leverans : 2026-08-02 | 10200 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |