Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Recycled PC |
| Bredd | 61mm |
| Längd | 148mm |
| Höjd | 117mm |
| Vikt | 33g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86730.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 780mm x 320mm x 480mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86730-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 3723 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |