Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.445 x 0.255 x 0.520 M |
| Längd | 21.5 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| Grossvikt | 0.087 kg |
| Nettovikt | 0.077 kg |
| Volym | 0.059 M3 |
| Material | Kork |
| EAN | 8719941072657 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3017 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |