Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | PC |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 425mm |
| Höjd | 28mm |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95662.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 385mm x 340mm x 330mm |
| Effekt | 55 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95662-N0001 | 544 st |
| Inkommande lager 2026-09-01T00:00:00+02:00 | 3200 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |