Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Cotton |
| Bredd | 110mm |
| Längd | 470mm |
| Höjd | 350mm |
| Vikt | 180g |
| Ursprungsland | India |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95384.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 600mm x 400mm x 380mm |
| Övrig information | Handle size: 700 x 25 mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95384-N0054 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-19T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |