Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.320 M |
| Längd | 37 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Grossvikt | 0.11 kg |
| Nettovikt | 0.1 kg |
| Volym | 0.058 M3 |
| Material | Återvunnen Bomull |
| EAN | 8719941070547 |
| Ursprungsland | IN |
| Ytterkartong (antal) | 150 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 28302 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |