Du har inga produkter i din varukorg.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Återvunnen polyester |
| Storlek | 7,5 x 10 cmcm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3.8kg |
| Förpackning | 40x20x60cm |
| GTIN / EAN | 828432597000 |
| GPSR-Information |
Herschel Supply Company C/O Bleckmann Nederland BV Maarten de Vriesstraat 18-20 5975 RW Sevenum Netherlands https://herschel.eu/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |