Du har inga produkter i din varukorg.
| Storlek | 33 x 20 x 52 cm |
| Vikt | 2200g |
| Tryckyta | 180 x 150 mm |
| Material | rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1417 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |