Moleskine designar och tillverkar världens populäraste anteckningsböcker, kalendrar och planerare. Böckerna är inspirerade av handbundna böcker och är en självklar och trogen vän för de kreativa och fantasifulla i vår tid. Ett måste för en modern världsresenär.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtryck | 35,47 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | INDIEN |
| Material | Läder |
| Storlek | 32 x 41,5 x 12 cm |
| Förpackning | 4st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 41x48x79cm |
| GTIN / EAN | 8713159671336 |
| GPSR-Information |
Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 30 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |