Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | R-PET, PP |
| Höjd | 220mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 93g |
| Volym | 750cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98912.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 780mm x 395mm x 285mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98912-N0001 | 3298 st |
| Inkommande lager 2026-09-28T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |