Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.380 x 0.260 x 0.350 M |
| Längd | 16.1 cm |
| Bredd | 5.8 cm |
| Grossvikt | 0.175 kg |
| Nettovikt | 0.167 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | Aluminium |
| EAN | 8719941076563 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 30 |
| Ytterkartong (antal) | 60 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |