Du har inga produkter i din varukorg.
| Material | Aluminium |
| Vikt | 60g |
| Storlek | 45x110x25mm |
| Effekt | 600mAh |
| Tryckyta | 10x50mm, 7x40mm |
| Tryckmetoder | Lasergravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Rohs,EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |